Як Вступити До Університету За Кордоном Програми Для Студентів З України Продовження Навчання Українська Правда _життя

Наші менеджери допоможуть підібрати програму, виходячи з вашого рівня знань та цілей. Міжнародна школа STUDY Academy — підбренд компанії STUDY.UA — навчає школярів за програмами середніх шкіл Канади та США, без відриву від навчання в українській школі. Атестат про другу середню освіту від шкіл Великої Британії, США або Канади. Навчання за міжнародними стандартами, без відриву від навчання в українській школі. Ми пропонуємо програми вивчення мов з професійними викладачами, які є носіями цих мов. Сертифікати STUDIX визнаються нашими партнерами – навчальними закладами в європейських країнах.

навчання за кордоном

Робиться це дистанційно – не виїжджаючи зі своєї країни. Поговоріть зі своїми батьками про те, чому, коли і де ви хочете вчитися за кордоном. Рішення про навчання за кордоном найчастіше є сімейним рішенням, і відкрита розмова з родиною може допомогти і вам, і вашим батькам спланувати ваше навчання найкращим чином.

Пошук По Сайту

Читайте також про те, у скільки обходиться життя українців у Британії. Дівчина згадує, що їй “було дуже важко, оскільки попереду був незрозумілий тунель”. Подавати заявки можна як на бакалаврат, так і на магістратуру. Серед вимог треба бути студентом українського вишу й володіти англійською або німецькою на рівні мінімум B1.

Журнал “сучасна Освіта”

Допомогти у виборі навчального закладу, а також організувати навчання можуть фахівці провідних освітніх агентств України. В такому випадку і для вас розроблені програми навчання таким чином, щоб студенти будь-якого рівня та віку могли відмінно провести канікули та почати вивчення, наприклад, англійської мови. Звичайно, тут мова не йде про навчання в університетах, але для вас це буде найшвидший старт у вивченні мови. Якщо вас цікавить https://grinchenko.org.ua/ на канікулах, рекомендуємо ознайомитися з програмами в розділі Канікули за кордоном. Крім того, багато мовних шкіл також пропонують навчання онлайн, що особливо актуально в даний період.

Стипендіальна Програма Сша – Fulbright Scholar Program

Основна вимога – наявність диплома про середню шкільну освіту і рік навчання в українському ВНЗ з випискою академічних годин з кожної дисципліни. Відзначимо, що в Норвегії вартість життя досить висока. Тут витрати на харчування, житло, медстраховку та інше становитимуть близько 1000 євро на місяць.